Informace o nás

Služba hodinový manžel Jesenik vznikla jako důsledek moderní uspěchané doby. Každý má své vlastní starosti v zaměstnání a podnikání, a na drobné práce doma prostě nezbývá čas. Obecné předsudky říkají, že běžné opravy doma má provádět manžel. Vstup do manželství ale není dostatečnou kvalifikací proto, aby muž získal zručnost a zkušenosti s údržbou a řemeslnými pracemi. Pro někoho může, třeba i pouhá výměna prasklé žárovky, být velký problém. Specializované firmy tyto drobnosti většinou nezajímají a ne každý má souseda, který je ochotný pomoct. Služba hodinový manžel jeseník je zde právě proto, aby řešila a pomáhala s potřebami, které vznikají při užívání bytu, jeho vybavování, nebo rekonstrukci.

Poskytujeme i služby pro firmy, penziony, hotely a společnosti, které potřebují zajistit běžnou údržbu svých objektů a provozů.  

Pokud potřebujete jen poradit - nebojte se napsat - hodinový manžel Jeseník.

 

Historie projektu

Od 1.4.2011 poskytuji službu - hodinový manžel Jeseník. Tuto službu poskytuji nejčastěji na Jesenicku ale občas zajíždím i do větších měst, např. do Prahy, Brna ale nejčastěji do Olomouce. 

 

Naši uživatelé

Kdo může využít tyto služby?

Tyto služby může využít každy stačí mě jen kontaktovat.

Kontakt

Ufok Kuruc Jan 732 826 087 ufok@centrum.cz